Підозрюваній у відправці листа з рицином Трампу пред’явлено звинувачення

Канадці, затриманій у зв’язку з відправкою листа з рицином президенту США Дональду Трампу, пред’явлено звинувачення в погрозах главі держави.

Жінку доставили до Федерального суду в Баффало в штаті Нью-Йорк у вівторок, 22 вересня.

Автор листа назвала Трампа “мерзенним тираном” і “клоуном”, а також написала, що глава Білого дому” веде США до катастрофи”, випливає з обвинувального акту. Суддя від імені канадки подав клопотання про її невинність, що дає жінці більше прав на даному етапі розгляду. Сама підсудна була небагатослівна, попросивши через франкомовного перекладача, щоб її представляв призначений судом адвокат.

За відомостями поліції Канади та органів юстиції США, жінка відправила листи з рицином не тільки Трампу, але і в штат Техас, співробітникам пенітенціарних установ, де вона перебувала в 2019 році після за незаконне володіння зброєю.

Федеральне бюро розслідувань США повідомило про перехоплення листа з рицином 19 вересня. Підозрілий конверт, відправлений з Канади, помітили співробітники Служби поштового контролю при Білому домі. Через два дні стало відомо про затримання підозрюваної в Баффало. За даними служби митного та прикордонного контролю Сполучених Штатів, жінка в’їхала в країну з канадської провінції Онтаріо.