Богдан Бутко: до Росії не поїду, в Динамо не піду (відео)

Захисник “Шахтаря” Богдан Бутко в ефірі youtube-каналу Do Best розповів про свої виступи в “Амкарі” (2015-16) в період війни на сході України.

– Чому ти залишив “Маріуполь”? Команда іншою стала?

– Так, почали йти футболісти, які грали в основі. Рівень команди падав. Розумів, що потрібно намагатися йти в інший клуб, щоб свій колишній рівень повернути.

Добре, що я так зробив і поїхав. Нехай це і була Росія, для мене вона ворогом вважається. Але на той період я поїхав саме за футболом. Я хотів повернути свій рівень.

– Якось відгукується зараз твоя поїздка в Росію?

– Можливо, за спиною якісь ситуації відбуваються, але зі мною нічого погано не відбувалося. Кого знаю – всі адекватно і нормально ставляться.

– Які у тебе були стосунки з росіянами? Тоді тільки рік був, як війна почалася.

– Скрізь, де я був, до мене було ідеальне відношення. Як і з мого боку.

– Ви обговорювали ці теми з одноклубниками, росіянами?

– Зрозуміло, можна десь і в роздягальні поговорити. Але такі моменти вже важко запам’ятати, це було стільки часу назад. Це обговорювалося, зрозуміло, що у кожного своя думка. Кожен робить так, як вважає за потрібне.

– Зараз би поїхав в Росію?

– Ні.

– Це тиск, що Шевченко не викличе в збірну? Або внутрішнє?

– Взагалі не бачу сенсу розмовляти про це. Тому що я зараз перебуваю в Києві, у мене рік контракту з “Шахтарем”, тому я хочу тут грати. Не збираюся в Росію їхати. Хочу тут закріпитися і довести, що ще можу грати в “Шахтарі”.