На Львівщині правоохоронці викрили розкрадання нафти через незаконну врізку в нафтопровід «Дружба»

На Львівщині правоохоронці викрили факт розкрадання нафти через незаконну врізку в нафтопровід «Дружба».

Про це повідомляє Офіс генерального прокурора України.

Зазначається, що під час проведення невідкладних обшуків у Стрийському районі на Львівщині виявлено діяльність нелегального стаціонарного нафтовідвантажувального комплексу.

«Мінізавод розташований за кілька кілометрів від несанкціонованої врізки у нафтопровід «Дружба» НАК «Нафтогаз України» і здійснював викачування і викрадення нафти у промислових масштабах», – йдеться у повідомленні.

Правоохоронці також задокументували процес транспортування викрадених нафтопродуктів спецавтомобілями до місць реалізації.

За інформацією відомства, вилучено транспортні засоби, техніку, обладнання та інші знаряддя вчинення злочину, а також близько 150 тонн нафтопродуктів.
«Встановлюється сума збитків, заподіяних внаслідок врізки у нафтопровід», – повідомили в ОГП.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 292, ч. 5. ст. 185 (пошкодження об’єкту магістрального нафтопроводу, крадіжка, скоєна в особливо великих розмірах) КК України.

Наразі слідчі дії тривають. Готуються повідомлення про підозру особам, що обслуговували нелегальний комплекс та встановлюються інші причетні до вчинення злочину.