Суд заарештував майно нардепа Юрченка

Вищий антикорупційний суд наклав арешт на майно народного депутата Олександра Юрченка, якого Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура підозрюють в одержанні неправомірної вигоди.

Про це «Слово і діло» повідомили джерела в антикорупційних органах правопорядку.

За словами співрозмовників, арешт наклали на готівкові кошти Юрченка та нерухомість з метою забезпечення майбутньої конфіскації майна.

Згідно з електронною декларацією нардепа за 2019 рік, він володіє 33% квартири в Києві загальною площею 62,4 кв. м та має 50 тисяч доларів готівкою. Його дружина зберігає 400 тис. грн готівкою.

Раніше, суд обрав запобіжний захід нардепу Олександру Юрченку у вигляді тримання під вартою.

Юрченка заарештували з альтернативою застави в 3 млн грн.

Нагадаємо, 17 вересня САП повідомила нардепу Олександру Юрченку про підозру в отриманні неправомірної вигоди з використанням законних повноважень і обов’язків. Раніше в цій справі НАБУ оприлюднило відеодокази.

Колишній член фракції Слуга народу Гео Лерос заявив про затримання Національним антикорупційним бюро помічника народного депутата Олександра Юрченка.

Пізніше стало відомо, що мова йде про Івана Фіщенка. Його відправили під варту, проте Міщенко вніс 1,5 млн грн застави і вийшов з СІЗО.