«Шахтар» не зміг обіграти дебютанта української Прем’єр-ліги

У перенесеному матчі 2-го туру чемпіонату України винниківський «Рух» і донецький «Шахтар» зіграли внічию з рахунком 1:1.

Буде бій. Рух - Шахтёр 1:1 ᐉ UA-Футбол

Зустріч відбулася у Львові на стадіоні «Арена Львів». Обслуговувала матч бригада арбітрів на чолі з Максимом Козиряцьким, асистували судді на лініях Сергій Приступа та Дмитро Запороженко.

Рахунок був відкритий на початку другого тайму – на 47-й хвилині гол у свої ворота забив півзахисник «Шахтаря» Тарас Степаненко. Через кілька хвилин донецький клуб залишився в меншості через вилучення Валерія Бондаря. На 67-й хвилині рахунок зрівняв Марлос, якому асистував Тайсон.

Українська Прем’єр-ліга. 2-й тур.

«Рух» – «Шахтар» – 1:1

Степаненко, 47 (авт.) – Марлос, 67

Брикнер, 41, Кухарук, 43, Кухаревич, 53, Мартынюк, 54, Ґліга, 87, Б. Бойчук, 90+4, Дуць, 90+5 – Бондар, 35, Алан Патрик, 55 Степаненко, 71

Бондар, 51 (друге попередження)

«Рух»: Бандура – Ґліга, Парамонов, Дуць – Брікнер (Заставний, 72) – Копина, Кухарук (Русин, 46), Мартинюк – Климчук (І. Бойчук, 66), Кухаревич (Кондраков, 59), Мисик (Б. Бойчук, 72).

«Шахтар»: Трубин – Корнієнко, Матвієнко, Бондар, Додо – Алан Патрік (Коваленко, 79), Маркос Антоніо (Степаненко, 46) – Коноплянка (Марлос, 26), Тайсон, Тете (Соломон, 46) – Мораес (Фернандо, 86).

Арбітр: Максим Козиряцький (Запоріжжя).

Стадіон: «Арена Львів» (Львів).

«Шахтар», набравши п’ять очок, займає шосте місце в турнірній таблиці української Прем’єр-ліги. Дебютант УПЛ «Рух» (1) – на 13-му місці.