Прокуратура АРК розпочала кримінальне провадження за фактом незаконного затримання жителя Одещини на території окупованого півострова

Прокуратура Автономної Республіки Крим розпочала кримінальне провадження за фактом незаконного затримання жителя Одещини на території окупованого півострова.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури АРК.

«Під процесуальним керівництвом прокуратури АР Крим та м. Севастополя ГУНП в АР Крим та м. Севастополя розпочало кримінальне провадження за фактом незаконного затримання на території окупованого півострова 22-річного жителя Одещини (ч. 2 ст. 146 Кримінального кодексу України)», – йдеться у повідомленні.

Встановлено, що громадянин України на початку вересня приїхав до Криму на відпочинок, і 22 вересня хлопець був затриманий окупантами у м. Євпаторія за нібито публічні заклики до здійснення екстремістської діяльності на півострові.

«Окупаційні правоохоронці» доставили затриманого до м. Сімферополя, де незаконно створений «Киевский районный суд г. Симферополя» обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою», – повідомили у прокуратурі автономії.

Санкція статті передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років.