Зеленський пообіцяв побудувати новий міжнародний аеропорт на Закарпатті

Президент Володимир Зеленський обіцяє за два-три роки побудувати новий «фундаментальний» міжнародний аеропорт на Закарпатті.

Про це він заявив під час спілкування зі ЗМІ в Закарпатської області. Трансляція заходу велась на Facebook-сторінці Офісу президента.

Він висловив вдячність президенту Словаччини за підписання міжурядової угоди, що передбачає відновлення повноцінного функціонування аеропорту «Ужгород».

«Ми вирішили питання, щоб запрацював аеропорт. Ми плануємо оновлення цього аеропорту, щоб він був нормальний, сучасний та «життєдієвий». Що стосується місця розташування цього аеропорту – ми розуміємо, що побудувати на цьому місці великий авіаційний хаб і подовжити злітно-посадкову смугу неможливо. Тому ми будемо будувати фундаментальний міжнародний сучасний аеропорт на Закарпатті. Де він буде? У нас є три варіанти. Ми вже закладаємо гроші в бюджет наступного року, щоб у нас були початкові роботи по будівництву цього аеропорту. Я думаю десь за два-три роки ми побудуємо новий аеропорт», – заявив глава держави.