Трамп продовжив заборону на буріння нафтових свердловин біля узбережжя Північної Кароліни

Президент Дональд Трамп продовжив до 2032 року заборону на буріння нафтових свердловин на шельфі біля узбережжя Північної Кароліни, через кілька тижнів після аналогічного рішення з приводу буріння нафти в прибережних водах штатів Флорида, Джорджія і Південна Кароліна.

Президент розпорядився про продовження заборони в службовій записці, відправленої міністру внутрішніх справ. При цьому Трамп не задовольнив прохання жодного з північно-східних штатів, в яких більшість виборців голосують за демократів, – ці штати також попросили президента виключити їх з наступного п’ятирічного плану оренди шельфових родовищ нафти і газу.

Адміністрація Трампа, яка займалася розширенням видобутку нафти і газу в США і скасуванням правил, введених адміністрацією Барака Обами, спрямованих на запобігання забрудненню навколишнього середовища при видобутку нафти і газу, спочатку хотіла розширити морське буріння біля берегів багатьох штатів, включаючи Флориду.

Однак пропозиції про буріння біля узбережжя Флориди викликало запеклий опір з боку представників туризму, сфери нерухомості і захисників навколишнього середовища.