Байден провів паралелі між Трампом і Геббельсом

В американській передвиборчій гонці продовжують загострюватися пристрасті. Після того як чинний президент США Дональд Трамп назвав свого суперника з табору демократів Джо Байдена “соціалістом”, останній провів паралелі між поведінкою глави Білого дому і тактикою міністра пропаганди гітлерівської Німеччини Йозефа Геббельса.

“Якусь брехню розповідають досить довго, повторюють її, повторюють, повторюють – і вона стає загальновідомим “фактом”, – заявив Байден в інтерв’ю телеканалу MSNBC в суботу, 26 вересня.

“Люди знають про те, що президент – брехун. Я хочу сказати, вони це знають. Не можна сказати, що це сюрприз”, – сказав Байден, відповідаючи на питання ведучої про те, чи є раціональне зерно в словах спікера Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі, яка заявила, що Байдену не варто брати участь в дебатах з Трампом, оскільки у того немає ніякої прив’язки до фактів і істини. Далі кандидат у президенти США від Демократичної партії висловився в тому сенсі, що Трамп “не дуже розумний” і “не дуже-то багато знає” про міжнародну і внутрішню політику.

Дебати між Трампом і Байденом
Раніше Трамп неодноразово заявляв, що Джо Байден буде просувати інтереси “радикальних лівих”, які знищать Америку і влаштують хаос в містах країни. Крім того, Трамп звинувачував свого суперника на виборах президента США в тому, що Демократична партія сподівається маніпулювати результатами волевиявлення громадян за допомогою підроблених бюлетенів, задіяних під час голосування поштою.

Перші дебати між Дональдом Трампом і Джо Байденом повинні пройти 29 вересня в місті Клівленд, штат Огайо.