“Шахтар” обіграв “Олімпік” з рахунком 2:0

“Шахтар” в рамках 4-го туру української Прем’єр-ліги переміг “Олімпік”.

Донецьке дербі відбулося у Києві на “Олімпійському” та завершилося впевненою перемогою команди Луїша Каштру – 2:0.

У першому таймі комади не змогли відкрити рахунок, хоч “гірники” були надзвичайно близькі до цього. На заваді став голкіпер “Олімпіка” Артем Кичак. На 18-й хвилині він потягнув потужний удар Патріка з правого кута воротарського, а перед перервою відбив пенальті у виконанні все того ж Патріка.

Те що не вдалося зробити у першій половині зустрічі, “Шахтар” успішно виконав у другій. Упродовж трьох хвилин в середині тайму “гірники” двічі забили у ворота суперника та здобули три очки. Перемогу господарям принесли точні удари Віктора Коваленка (64′) і Жуніора Мораєса (66′).

Таким чином, “Шахтар” перервав триматчеву серію без перемог. Раніше “гірники” зіграли внічию з “Зорею” (2:2) та “Рухом” (1:1) в УПЛ, а також програли “Динамо” (1:3) в матчі за Суперкубок України.

“Шахтар” з 8 очками піднявся на третє місце в УПЛ та відстає від “Динамо” і “Ворскли” на два очки. “Олімпік” йде на сьомій позиції з 6 балами.