Світоліна обіграла мексиканку в матчі на Roland Garros

Перша “ракетка” України і п’ята тенісистка світу Еліна Світоліна вийшла у середу до третього раунду Відкритого чемпіонату Франції (“Ролан Гаррос”) із загальним призовим фондом 19 млн 694 тис 806 долл.

Матч тривав 1-ну година 36 хвилин і завершився з рахунком 6:3, 0:6, 6:2. Світоліна зробила 2 ейси, реалізувала 6 із 9-ти брейк-пойнтів.

Українка розпочала дуже впевнено (4:0), але потім розслабилася та підпустила суперницю до себе впритул (4:3). Та все ж перший сет Еліна довела до перемоги.

Зате в другому – виглядала не схожою сама на себе, що виглядало навіть дуже дивно, – 0:6. Зате у вирішальному сеті зібралася та закономірно обіграла мексиканську опонентку, яка поступається їй у класі.

Раніше, Світоліна виграла турнір WTA у французькому місті Страсбург. Краще досягнення Світоліної на  “Ролан Гаррос” – вихід до чвертьфіналу (2015 та 2017 роки).