Українські студенти зняли фільм про Скрябіна

Студенти Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого зняли ігровий короткометражний фільм про дитинство лідера гурту«Скрябін» Андрія Кузьменка. 

Сценарій картини «Танець пінгвіна» розповідає про епізод зі шкільного життя захопленого музикою юнака і заснований на спогадах мами співака Ольги Кузьменко, опублікованих у книзі «Моя дорога птаха».

Роль суворої вчительки, яка не підтримує юний талант, виконала знаменита українська актриса театру і кіно Римма Зюбіна. Режисером фільму-присвяти артисту виступивВолодимир Кареба, оператором картини став Данило Хомич. Роль Кузьми зіграв Гордій Денисенко.

«Виразне відтворення непоказного побуту ранніх 80-х і болісно знайомої настільки багатьом з тих, хто навчався в радянській школі, атмосфери безправності, беззахисності перед самоуправством маленьких тиранів з учительської дозволяє авторам показати, як захопленість творчістю допомагає нам протистояти несправедливості та знаходити людську гідність», – поділився з Cultprostir Олександр Гусев, кінокритик.

Нагадаємо, Андрій Кузьменко – музикант, співак, телеведучий – загинув в автокатастрофі 2 лютого 2015-го року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.