Команди ВІТІ, Повітряних сил, поліція та журналісти розіграли ювілейний “Кубок Захисника”

З нагоди відзначення Дня Захисника України на стадіоні ВІТІ ім.Героїв Крут відбувся п’ятий благодійний турнір «Кубок Захисника» з міні-футболу.

Основною метою благодійного турніру стала реалізація соціальних ініціатив, спрямованих на реабілітацію військовослужбовців, які захищають цілісність України в зоні бойових дій на Сході нашої держави.

Футбольний турнір організували: Українська асоціація футболу, Українська Прем’єр-ліга, Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, Міністерство внутрішніх справ України та ІА «Центр новин».

В п’ятому благодійному турнірі “Кубок Захисника” взяли участь команди: Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, Повітряних сил ЗСУ, Збірна журналістів України та Департамент Патрульної поліції НПУ.

На турнірі були присутні почесні гості: заступник Міністра МВС Антон Геращенко, Перший віце-президент УАФ Анатолій Дем’яненко, радник Президента УАФ Валентин Латипов, Заступник начальника ВІТІ ім.Героїв Крут Віталій Тарасов, полковник Олег Сєрий, начальник відділу молоді і спорту Печерської РДА Оксана Кудрявцева та шеф-редактор ІА “Центр новин”, Президент Збірної журналістів України Ольга Витак.

Матч відбувався із дотриманням медичного протоколу та санітарно-епідемічних норм.

З вітальним словом до учасників турніру звернувся заступник начальника ВІТІ, полковник Віталій Тарасов.

Він висловив подяку організаторам та командам за допомогу і участь в турнірі.

“Вітаю учасників змагання. Цього року у нас дуже сильні команди, хай турнір пройде без травм, а виграє найсильніший!”, – відзначив Тарасов.

Зірка українського футболу Анатолій Дем’яненко передав вітання від керівництва УАФ та УПЛ: “Ми підтримуємо такі турніри. Дякуємо, що кожного року збираєтесь тут у гостиному ВІТІ. Вірю, що Кубок Захисника знайде найсильнішого, а команди отримають задоволення від гри!”.

За результатами жеребкування, в першій грі зійшлися між собою команди Повітряних сил та команда Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Основна гра закінчилась з рахунком 5:1 на користь курсантів ВІТІ.

В другій грі змагалися Збірна журналістів України і команда Департаменту Патрульної поліції НПУ.

В запеклій боротьбі “акули пера” перемогли з рахунком 3:1.

Перед фіналом, учасники турніру змагалися за бронзові медалі. В результаті Департамент Патрульної поліції НПУ завоювали почесне третє місце. Все вирішила серія пенальті (3:2).

У фіналі змагань за Кубок Захисника змагалися команди Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут та Збірна журналістів України.

Команда журналістів відкрила першою рахунок в матчі, і зуміла втримати ворота сухими до закінчення матчу.

В результаті Збірна журналістів стала володарем Кубку Захисника-2020.

Перед церемонією нагородження кращих гравців до команд звернувся заступник Міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

“Вітаю учасників турніру із сьогоднішнім святом футболу. Дякую Військовому інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут за Вашу гостинність, організаторам матчу за те, що кожного року об’єднюєте між собою такі сильні команди. Я в дитинстві грав у футбол, був воротарем, і розумію Вашу жагу до перемоги. Але переможець сьогодні один, з чим і вітаю Збірну журналістів, а також інші команди з почесними відзнаками. Ми завжди будемо підтримувати такі турніри для наших Захисників. Дякую Вам за участь в них”, – сказав Антон Геращенко.

Крім того, Антон Геращенко від МВС подарував команді ВІТІ спортивні подарунки для того, щоб курсанти на професійному рівні займались футболом.

Також індивідуальні нагороди були вручені кращим гравцям змагань:

Кращий гравець турніру – Анна Давиденко (Департамент Патрульної поліції);

Кращий воротар турніру – Віктор Медвідь (Збірна журналістів України);

Кращий захисник – Павло Тімофієв (ВІТІ ім.Героїв Крут);

Кращий бомбардир – Денис Чухранов (Повітряні сили).

Переможцями п’ятого благодійного турніру “Кубок Захисника – 2020” стала Збірна журналістів України: Вадим Дробашко, Володимир Шемулянський ІА “Центр новин”, Євген Кузьменко, канал “Футбол”, Олександр Пузик “football.ua”, Ярослав Твардовський, “Динамоманія”, Віктор Медвідь, “Прямий канал”, Артем Шевченко, Департамент комунікацій МВС, Іван Веремійчик, Главком, Владислав Івченко, UA Перший.

Немає опису.

Довідка: Кубок Захисника – щорічний турнір, який об’єднав між собою військових, учасників АТО, політиків та журналістів для допомоги дітям-переселенцям зі Сходу України.

22 жовтня 2016 року на стадіоні «Локомотив» відбувся перший благодійний футбольний турнір «Кубок Захисника». У фіналі по серії пенальті Збірна журналістів поступилася Полку «Дніпро-1», який виграв «Кубок Захисника – 2016».

24 червня 2017 року відбувся «Суперкубок Захисника» між переможцем Кубка Ліги АТО – ФК «Зеніт», м.Золотоноша та переможцем «Кубку Захисника – 2016» Полк Дніпро-1, м.Дніпро. «Суперкубок Захисника» виборола команда із м.Золотоноша.

20 жовтня 2017 року відбувся другий футбольний турнір «Кубок Захисника –  2017». У благодійному турнірі взяли участь шість команд. У фіналі з мінімальним рахунком команда «Повітряних Сил» ЗСУ перемогли ФК «Президентський полк».

7 грудня 2018 року відбувся третій благодійний футбольний турнір «Кубок Захисника  – 2018». У благодійному турнірі взяли участь чотири команди. У фіналі Збірна журналістів перемогла команду Департаменту Патрульної поліції.

6 грудня 2019 року відбувся четвертий благодійний матч «Кубок Захисника» з міні-футболу. В четвертому благодійному турнірі “Кубок Захисника” взяли участь команди: Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, Національної гвардії України, Збірної журналістів України та Департаменту Патрульної поліції. Команда Національної гвардії України стала володарем “Кубку Захисника – 2019”.