Турецька компанія Aksoy Ventures зацікавлена у приватизації українських енергетичних підприємств

Турецька компанія Aksoy Ventures, яка поєднує діяльність у генерації електроенергії, дистрибуції пального та промисловому будівництві, зацікавлена у приватизації українських енергетичних підприємств та реалізації інфраструктурних об`єктів.
Про це повідомила прес-служба Офісу президента України на своїй сторінці в соцмережі Facebook.
«Aksoy Ventures, яка поєднує діяльність у генерації електроенергії, дистрибуції пального та промисловому будівництві, зацікавлена у приватизації українських енергетичних підприємств та реалізації інфраструктурних об`єктів», – сказано в повідомленні.
Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарство Ігор Петрашко заявив, що Україна особливо зацікавлена саме в турецьких інвестиціях. «Україна зацікавлена у подальшому зростанні турецьких інвестицій та реалізації спільних проектів, серед іншого інфраструктурних, на умовах державно-приватного партнерства», – цитує прес-служба його слова.
Президент Володимир Зеленський підкреслив, що процес залучення інвестицій має відбуватися швидкими темпами.
«Важливо не відкладати зустрічі на потім. Якщо є шанс – зустрічаємось і у вихідні, обговорюємо деталі, щоб рухатися швидше для приваблення інвестицій. Турецький бізнес довів свою якість на міжнародній арені», – цитує прес-служба його слова.

В рамках візиту Зеленського в Туреччину було підписали ряд двосторонніх документів.
Зокрема, Меморандум про наміри між Міністерством оборони України та Державним агентством з питань оборонної промисловості Туреччини про проекти в галузі оборонно-промислових проектів, Рамкову військову угоду між Кабінетом міністрів України та урядом Турецької Республіки, Протокол дванадцятого засідання міжурядової українсько-турецької комісії з торговельно-економічного співробітництва.