Шахтар впевнено розгромив Львів

Донецький “Шахтар” у поєдинку 6-го туру української Прем’єр-ліги розгромив ПФК “Львів”. Зустріч відбулася у Києві на НСК “Олімпійський” і закінчилася з рахунком 5:1.

“Гірники” вирішили всі питання за перші 20 хвилин матчу, забивши чотири голи у ворота гостей. Дублем відзначився Віктор Коваленко, який майже одразу травмувався і не зміг продовжити гру. Також свої імена на табло записали Маркос Антоніо та Дентіньо.

Бразилець Шина на 25-й хвилині відквитав один м’яч, розмочивши ворота Анатолія Трубіна. Однак на початку другого тайму донецький клуб повернув собі гандикап у чотири голи зусиллями Манора Соломона.

Здобувши легку перемогу, “гірники” з 12 очками піднялися на друге місце в УПЛ. “Львів” з одним балом замикає турнірну таблицю.

У наступному турі “Шахтар” зіграє з “Ворсклою”, а “Львів” з “Дніпром-1”. Матчі відбудуться 24 жовтня.

21 жовтня о 19:55 команда Луїша Каштру стартує у груповому етапі Ліги чемпіонів поєдинком у Мадриді проти “Реала”.