Собака знайшов понад 0,5 кг наркотиків у подвійному дні сумки – ДПСУ

Дурман намагалися перевезти через пункт пропуску «Гоптівка», що на Харківщині.

Як передає прес-служба ДПСУ, сумку з подвійним дном виявили прикордонники, спільно зі співробітниками митниці та СБУ в Харківській області: “Її везли автомобілем «Renault», під час оформлення якого водій та пасажири переконували, що не мають нічого забороненого. Але натренований на пошук наркотиків прикордонний пес довів протилежне. З допомогою службового собаки в одній із сумок в багажі знайшли подвійне дно, де була захована картонна коробка, а в ній – розфасована у маленькі кольорові пакети кристалічна речовина – найімовірніше метадон. Загальна вага виявленої речовини – більш як 520 грамів”.

“Після такого викриття водій почав запевняти, що сумка не його, що це лише передача з Києва, яку він везе в Росію на прохання третьої особи. Наразі тривають відповідні експертизи та заходи зі встановлення кола осіб, які причетні до протиправної діяльності”, – зазначили у ДПСУ.

За кілька хвилин до виявлення сумки з подвійним дном той самий прикордонний пес допоміг знайти у пункті пропуску пакунок з амфетаміном. Що це саме амфетамін зізнався громадянин України, який повертався з Росії. У його сумці виявили два пакетики з наркотиком, загальною вагою більше одного грама. Порушника та амфетамін передали співробітникам СБУ.