Данська меблева компанія побудує на Рівненщині меблевий завод з інвестиціями в 11 млн євро

Великий данський виробник меблів Hjort Knudsen планує побудувати в околицях Рівного завод з виробництва дизайнерських меблів з початковими інвестиціями в розмірі 11 млн євро.

Про це повідомляє пресслужба Рівненської ОДА.

Зазначається, що нове підприємство забезпечить близько 1 тисячі робочих місць. Компанія планує побудувати великий виробничий об’єкт на площах в 40 тис. квадратних метрів. У планах Hjort Knudsen створити на Рівненщині виробництво замкнутого циклу з виготовленням продукції з доданою вартістю.

«На Рівненщину заходить ще один потужний інвестор. Данська компанія Hjort Knudsen прийняла рішення про створення української філії в області. Це буде велике деревообробне підприємство. Важливо, що буде налагоджено екологічно безпечне виробництво та виготовлення продукції з доданою вартістю», – зазначив голова ОДА Віталій Коваль.

В ОДА зазначили, що підготовка до старту цього інвестиційного проекту тривала близько року.

Філія стане підрозділом Товариства Об’єднана мода України, до якого входять аналогічні підприємства у Львові, Почаєві, Великих Мостах та Бродах. Підприємства виробляють дизайнерські меблі, зокрема – крісла, дивани і т. д. Продукція Hjort Knudsen експортується в понад 11 країн Європи.