Трампу і Байдену не дозволять перебивати один одного під час теледебатів

Президент США Дональд Трамп візьме участь в третьому раунді дебатів з кандидатом від Демократичної партії Джо Байденом, хоча вважає умови його проведення несправедливими.

На його думку, несправедливо, що були змінені теми дебатів, вважає Трамп.

Комісія з президентським дебатів прийняла нові правила в зв’язку з тим, що перші президентські дебати перетворилися в хаос. Згідно з підрахунками ЗМІ, Трамп перебивав опонента 71 разів. Після цього Байден заявив, що хоче, щоб комісія з дебатів змінила правила.

“Я сподіваюся, що є спосіб, за допомогою якого комісія з дебатів зможе контролювати нашу здатність відповідати на питання без перерв”, – сказав він.

Згідно з новими правилами, мікрофон одного кандидата в президенти буде відключено під час виступу іншого. Кожен кандидат має дві хвилини безперервного часу для виступу на початку кожного з шести 15-хвилинних сегментів. За їх виступом піде відкрита дискусія, під час якої будуть працювати мікрофони обох кандидатів.

Тим часом, передвиборний штаб Трампа виступав проти будь-яких змін в правилах. У листі до комісії 19 жовтня керівник передвиборної кампанії Трампа Білл Степієн ще до прийняття рішення назвав виключення мікрофонів кандидатів “неприйнятним”.

Він також не погодився з темами майбутніх дебатів, закликавши до більшої уваги до питань зовнішньої політики. Серед тем, які будуть обговорюватися, згідно комісії з дебатів – боротьба з коронавірусом, расові питання, зміна клімату, національна безпека, американські сім’ї та лідерство.

Прес-секретар Байдена Ті Джей Даклі, в свою чергу, заявив: “Штаби і комісія домовилися кілька місяців тому, що модератор дебатів буде вибирати теми. Штаб Трампа зараз бреше про це, тому що Дональд Трамп боїться зіткнутися з новими питаннями про свої катастрофічні відповіді на COVID-19 “.