Екс-директора аеропорту Ужгород та двох посадовців судитимуть за майже 1 млн грн збитків

До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього директора аеропорту “Ужгород” та двох посадовців, які завищили ціну за будівельні роботи і нанесли збитків майже в 1 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба Закарпатської обласної прокуратури.

“Закарпатська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо колишнього очільника міжнародного аеропорту “Ужгород”, директора підрядної фірми та інженера з технагляду. Вказані особи були задіяні при проведенні реконструкції об’єктів інфраструктури летовища”, – йдеться у повідомленні.

Встановлено, що обвинувачені, попередньо домовившись між собою, внесли зміни до документації щодо проведення реконструкції огорожі території аеропорту. Вони завищили обсяги виконаних робіт та вартість використаних будівельних матеріалів.

“Згідно з тендером, загальна вартість робіт становила більше 7 млн грн, а збитки від дій посадовців, за висновками експертів, – понад 910 тис. грн”, – йдеться у повідомленні.

Так, в.о. керівника летовища та директор фірми-підрядника обвинувачуються у, відповідно, розтраті та привласненні коштів в особливо великому розмірі та службовому підробленні, що вчинені за попередньою змовою групою осіб (ч. 5 ст.191, ч.2 ст. 28 – ч.1 ст.366 ККУ). Дії інженера з технагляду Закарпатської ОДА кваліфіковані як пособництво у розтраті бюджетних коштів та службове підроблення документів, вчинені за попередньою змовою групою осіб (ч.5 ст. 27 – ч.5 ст.191, ч.5 ст. 27, ч.2 ст.28, ч.1 ст.366 ККУ).