Дубль Мората приніс «Ювентусу» перемогу в Києві над «Динамо»

«Ювентус» добився виїзної перемоги над київським «Динамо» з рахунком 2:0 в матчі першого туру групового раунду Ліги чемпіонів.

Дубль Мораты принёс «Ювентусу» победу над «Динамо» в Лиге чемпионов

Дублем у складі туринців відзначився нападник Альваро Мората. Спочатку він в самому дебюті другого тайму добив м’яч у ворота після удару півзахисника Деяна Кулушевскі, а на 84-й хвилині замкнув головою подачу Хуана Куадрадо з правого флангу.

«Стара синьйора» набрала 3 очки і очолила групу G. «Барселона» з «Ференцварош» почнуть свій матч о 22:00 год.