Шахтар впевнено переміг Реал в Мадриді

«Шахтар» здобув виїзну перемогу над «Реалом» в матчі 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Шоковая терапия от горняков. Шахтер сенсационно обыграл Реал в Мадриде

Зустріч пройшла в Мадриді і завершилася з рахунком 3:2 на користь донецької команди.

«Шахтар» забив три м’ячі в першому таймі, відзначились Тете, Манор Соломон, а також в свої ворота забив гол Рафаель Варан.

У другій половині гри «Реал» швидко відіграв два м’ячі зусиллями Луки Модріча і Вінісіуса Жуніора, а на останніх хвилинах зустрічі забив третій гол, який був згодом скасований після перегляду відеоповтору.

«Шахтар» набрав 3 очки і тимчасово очолив квартет В, де також виступають «Інтер» і «Боруссія» Менхенгладбах.

У другому турі «Шахтар» на своєму полі прийме міланський «Інтер», а «Реал» на виїзді зіграє з менхенгладбахською «Боруссією». Обидва матчі відбудуться 27 жовтня.

Ліга чемпіонів. Група В. 1-й тур.

«Реал» – «Шахтар» – 2:3

Гол: Лука Модріч (54), Вінісіус Жуніор (59) – Тете (29), Рафаель Варан (33, автогол), Манор Соломон (43)

Попередження: Марко Асенсіо (34), Едер Мілітао (87) – Віктор Корнієнко (8), Валерій Бондар (83)

«Реал»: Тібо Куртуа, Марсело, Едер Мілітао, Рафаель Варан, Ферлан Менді, Федеріко Вальверде, Каземіро, Лука Модріч (Тоні Кроос, 70), Лука Йович (Вінісіус Жуніор, 59), Родріго (Карім Бензема, 46), Марко Асенсіо

«Шахтар»: Анатолій Трубін, Валерій Бондар, Додо, Віктор Корнієнко, Давид Хочолава, Майкон, Маркос Антоніо, Тете, Манор Соломон, Ромеро Марлос, Дентіньо (Георгій Судаков, 86)

Арбітр: Срджан Йованович (Сербія)

Стадіон «Альфредо Ді Стефано» (Мадрид, Іспанія)