Слідчі Донеччини відкрили кримінальне провадження за інформацією про підкуп виборців

Один з кандидатів на посаду голови об’єднаної територіальної громади надавав виборцям продуктові набори, агітуючи голосувати за нього. Наразі поліція перевіряє вказану інформацію.

Як передає Покровський відділ поліції Донецької області, 21 жовтня до чергової частини Добропільського відділення поліції звернувся один з кандидатів в депутати Покровської районної ради, який повідомив, що кандидат на посаду голови Шахівської об’єднаної територіальної громади Донецької області порушує правила ведення передвиборчої агітації.

За його словами, кандидат провів зустрічі з мешканцями похилого віку с. Володимирівка, с. Новоторецьке та с. Шахове та вручав продуктові набори, закликаючи голосувати за нього на виборах.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 160 Кримінального кодексу України (Підкуп виборця, учасника референдуму, члена виборчої комісії або комісії з референдуму).

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до семи років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк п’ять років.