В Керченській протоці стався потужний вибух на танкері

У суботу, 24 жовтня, в Керченській протоці стався потужний вибух на танкері – судно йшло під прапором Росії.

За даними джерел російського агентства ТАСС, у результаті вибуху на танкері три людини опинилися за бортом. Зараз тривають пошуки.

Про причини вибуху поки інформації поки що немає. Чи перевозив танкер нафту, і чи викликав вибух витік також невідомо.

Пізніше джерело ТАСС розповіло, що танкер йшов порожнім. Вибух стався через випари від залишків нафтопродуктів. Десять членів екіпажу врятували, але доля трьох невідома.

Як пізніше уточнили в прес-службі ГУ МНС по Краснодарському краю, чотири людини залишаються на борту танкера.

“Від оперативного чергового Новоросійського морського рятувально-координаційного центру надійшло повідомлення про те, що на нафтовому танкері сталася пожежа в акваторії Азовського моря. За попередньою інформацією, танкер був порожнім. На борту було 13 осіб екіпажу. Зараз шестеро людей врятовані, чотири людини залишилися на борту, три людини перебувають за бортом”, – йдеться в повідомленні.

“До місця направлено три рятувальні судна. На місці знаходиться судно, що проходило повз, – додали своєю чергою у прес-службі МНС РФ.

Раніше в Російській Федерації біля берегів міста Находка (Приморський край) стався вибух на нафтоналивному танкері компанії Наяда – Затока Америка, загинули два члени екіпажу, а ще один-зник безвісти.