У Львові перемагає Садовий, але буде другий тут виборів

У Львові кандидати Андрій Садовий і Олег Синютка виходять у другий тур виборів. Про це свідчать дані соціологічної групи Fama.

У міську раду проходять одразу 6 партій, а в облраді будуть представлені аж 9 політсил.

У Львові на мерських виборах буде другий тур. У ньому зійдуться чинний мер Андрій Садовий і екс-голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Андрій Садовий – 38%, Олег Синютка – 28%, Руслан Кошулинський – 9%, Ярослав Рущишин – 5%, Ігор Васюник – 3%, Ігор Зінкевич – 3%, Юлія Гвоздович – 3%, Тарас Кльофа – 2%. Для решти кандидатів рейтинг близький до 1%.

Результати екзитполів щодо партій-кандидатів у міськраду: “Європейська солідарність” – 28%, “Самопоміч” – 21%, “Голос” – 12%, “Варта” – 6%, “Свобода” – 6%, “Слуга народу” – 5%, “Українська галицька партія” – 5%, “Сила і честь” – 3%, “Батьківщина” – 3%, “Громадянська позиція” – 3%.

Таким чином здолати 5% бар’єр і пройти до Львівської міської ради змогли одразу 7 політичних сил. Ці дані також опублікувала агенція Fama за опитуванням станом на 19 годину. Похибка становить 1,9%.

За даними екзит-полу на замовлення телеканалу “Україна 24” в чинного мера Львова 41,12% голосів, у Олега Синютки – 27,38%, у Руслана Кошулинського – 9,98%.

Результати виборів до міської ради Львова:

“Європейська солідарність” – 30,74%

“Самопоміч” – 24,12%

“Голос” – 9,78%

ВО “Свобода” – 7,52%

“Варта” – 5,06%.

На посаду голови Львівської міської ради претендують чинний мер Андрій Садовий від партії “Самопоміч”, екс-голова Львівської ОДА Олег Синютка від “Євросолідарності”, Руслан Кошулинський від ВО “Свобода”, Ігор Зінкевич від партії “УКРОП”, Ярослав Рущишин від “Голосу”.