Зоря вдома розгромила Рух

Луганська “Зоря” здобула розгромну перемогу над львівським “Рухом” у домашньому матчі 7-го туру української Прем’єр-ліги. Поєдинок завершився з рахунком 4:0.

Усі м’ячі команда Віктора Скрипника забила, коли грала у більшості. Після свистка на перерву арбітр скасував жовту картку Романа Гагуна, показавши пряму червону – за фол проти Віталія Вернидуба з ризиком травмування.

Заря с Гладким обыграла Ингулец в контрольном матче - Чемпионат Украины

А на початку другого тайму Ярослав Мартинюк отримав другу жовту картку і залишив “Рух” вдев’ятьох.

За “Зорю” відзначилися Олександр Гладкий (53), Владислав Кочергін (75), Дмитро Іванісеня (88) та Аллахяр (90+2).