З 28 жовтня відновлюється навчальний процес у школах міста Черкаси

У Черкасах 28 жовтня школи відновлять навчальний процес після канікул.
Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко на своїй сторінці у Facebook.
”Щойно з директорами черкаських шкіл радилися стосовно того, чи продовжувати осінні канікули для дітей, чи навпаки – вчасно відновлювати навчальний процес. Усі, як один, наполягають на другому варіанті. Тож разом вирішили, що із середи, 28 жовтня, наші діти мають іти до школи (канікули, нагадаю, розпочалися 22 жовтня). Дистанційне навчання, звісно, має право на існування, але воно ніколи не замінить живого спілкування вчителя з учнем. Максимально дотримуватимемось усіх санітарних вимог”, – зазначив він.
За словами Бондаренка, завтра планують зібрати засідання виконавчого комітету, щоб розпочати в закладах освіти опалювальний сезон, і щоб «діти пішли в теплі школи».

13 жовтня Кабінет міністрів продовжив дію адаптивного карантину до кінця року.
У відповідному розпорядження йдеться про те, що закладам загальної середньої освіти рекомендовано встановити з 15 по 30 жовтня канікули, надалі можливий перехід на дистанційну і змішану форму навчання з урахуванням епідемічної ситуації.
Відсьогодні, 26 жовтня, в Україні почало діяти нове епідемічне зонування. У відповідності до нього, Черкаси віднесено до «помаранчевої» зони.