Лукашенко заявив про “терористичну війну”

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив про розгорнуту проти країни терористичну війну. Про це повідомляє інформагентство БЕЛТА.

“Ну як можна оцінювати те, що вже вийшли на залізницю і починають блокувати автоматику, здійснювати замикання рейок. Це може привести до серйозних аварій на залізниці, катастроф і загибелі безлічі людей. Це дії організованих злочинних груп з ознаками тероризму”, – сказав Лукашенко на нараді з підготовки шостого Всебілоруських народних зборів.

За його словами, такі дії необхідно припинити. При цьому президент Білорусі нагадав, що правоохоронці повинні працювати акуратно, навіть не дивлячись на те, що гострий період пройшов і “протестуни ці бовтаються вулицями (в основному або майже виключно в Мінську)”.

“Тим не менш, ми констатували факт, що ця залишилася маса радикалізувалася. Ми чітко бачимо організаторів і тих, хто втілює ці ідеї. І я тоді говорив, що працюємо акуратно, оскільки червону межу вони ще не перейшли. Останні кілька днів свідчать про те, що за багатьма напрямками вони цю червону межу перейшли”, – сказав Лукашенко.

Нагадаємо, Світлана Тіхановська оголосила про початок загального страйку в Білорусі з понеділка, 26 жовтня.