Єрмак про кадрові зміни в ОП: Трофімов міг працювати краще

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак не виключив, що в очолюваному ним органі можуть відбутися деякі зміни.

Про це очільник президентського Офісу повідомив у коментарі виданню “Бабель”. Водночас він наголосив, що наразі структура ОПУ залишається такою, як є.

“Ви це побачите з тих змін, які, можливо, будуть. Поки структура Офісу така, яка є”,
– відповів Єрмак на запитання, чи хтось конкретно даю собі раду з роботою в ОПУ.

Водночас час на уточнювальне запитання, чи справляється з обов’язками перший заступник керівника ОП Сергій Трофімов, Єрмак зазначив: “Дивіться, я думаю, що можна працювати краще, але якщо він продовжує працювати, напевно, це краща відповідь на ваше запитання”.

Керівник ОПУ Єрмак натякнув на можливі зміни в президентському Офісі

Єрмак очолив ОПУ на початку лютого 2020 року, замінивши на цій посаді Андрія Богдана.
«Своїх» людей там у нього не було. Частину заступників — Андрія Смірнова і Кирила Тимошенка — привів Богдан, частина — Юрій Костюк та Сергій Трофімов — вихідці зі «Студії «Квартал 95».

Єрмак говорить, що підбирає людей за двома принципами: професіоналізм і порядність. Ще важливо, щоб людина горіла роботою і могла працювати майже цілодобово.

“Є багато людей, які прийшли в команду і працюють: заступники голови Офісу президента Юлія Соколовська, Роман Машовець, Олег Татаров. Хлопці, які працюють сьогодні у Тристоронній контактній групі. Це не означає, що вони мої креатури, але рішення про прихід цих людей в команду ухвалювалося, коли я вже працював на позиції глави ОП.

До професіоналізму і порядності Татарова є багато питань . Він прийшов в офіс на початку серпня цього року, а раніше, під час Євромайдану, працював у МВС під керівництвом міністра Віталія Захарченка та виправдовував дії «Беркута».