Дубль Феліша приніс «Атлетіко» перемогу в матчі з «Зальцбургом»

«Атлетіко» переміг «Зальцбург» в матчі 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів групи А. Зустріч пройшла в Мадриді і завершилася з рахунком 3:2 на користь господарів поля.

«Атлетіко» відкрив рахунок в матчі на 29-й хвилині, коли відзначився Маркос Льоренте. «Зальцбург» зрівняв рахунок на 40-й хвилині зусиллями Домініка Собослаі. На початку другого тайму австрійці вийшли вперед – забив Мерго Беріша. Після цього настав час форварда “Атлетіко” Жоау Феліша, який оформив дубль, який приніс мадридцям перемогу.

«Атлетіко» набрав 3 очки і посідає друге місце в групі, у «Зальцбурга» 1 очко і остання позиція. Лідирує «Баварія», яка здобула дві перемоги в двох зустрічах. У «Локомотива» 1 очко (третє місце).