“Динамо” втратило перемогу над командою Реброва в Лізі чемпіонів

Київське “Динамо” зіграло внічию з угорським “Ференцварошем” у матчі 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Поєдинок на стадіоні “Групама” в Будапешті завершився з рахунком 2:2.

"Ференцварош" - "Динамо"

Автором першого гола у грі став Віктор Циганков. На 28-й хвилині він реалізував пенальті, який був призначений за гру рукою у власному штрафному майданчику українським легіонером чемпіона Угорщини Ігорем Харатіним.

На 41-й хвилині “Динамо” збільшило перевагу в рахунку. Віталій Буяльський, уникнувши офсайду, прорвався правим флангом і викотив м’яч вже на порожні ворота Карлосу Де Пені – уругваєць не підвів.

У цілому, перший тайм пройшов у рівній боротьбі, але дався взнаки вищий клас у віце-чемпіона України.

Друга половина зустрічі почалася з контролю м’яча у виконанні “Динамо”. Однак на 59-й хвилині господарі несподівано забили. Оборона киян дала можливість пробити з меж штрафного майданчика Токмаку Нгуєну, а той потрапив під саму штангу без шансів для Дениса Бойка.

Після цього чемпіону Угорщини вдалося вирівняти гру, але небезпечних моментів біля воріт Бойка не було. Однак на 86-й хвилині всерйоз ускладнило завдання для “Динамо” по збереженню рахунку вилучення за повторне попередження Сергія Сидорчука.

Цим і скористався “Ференцварош”. На 90-й хвилині Франк Болі приніс нічию команді Сергія Реброва, перегравши Бойка з близької відстані.

Ліга чемпіонів. Група G. 2-й тур.

«Ференцварош» – «Динамо» – 2:2

Токмак Нгуєн (59), Франк Болі (90) – Віктор Циганков (28, пенальті), Карлос Де Пена (41)

Сомалія (13), Марсель Хайстер (21), Ігор Харатін (26), Аісса Лайдуні (71), Токмак Нгуєн (72) – Сергій Сидорчук (52), Віталій Буяльський (76)

Сергій Сидорчук (86, дві жовті картки)

«Ференцварош»: Дібуш, Ловренчич (Ботко, 87), Блажич, Ковачевич (Двалі, 87), Хайстер, Харатін (Лайдуні, 65), Сомалія, Зубков, Шигер (Мак, 73), Нгуєн, Ісаел (Болі, 73) .

«Динамо»: Бойко, Кендзьора, Попов, Забарний, Караваєв, Сидорчук, Шапаренко (Белуце, 89), Циганков (Родрігес, 93), Буяльський (Гармаш, 82), Де Пена, Супряга (Вербич, 89).

Арбітр: Іван Кружляк (Словаччина)

Стадіон «Гроупама Арена» (Будапешт, Угорщина)

“Динамо” з 1 очком після двох зіграних турів займає 3-є місце у своїй групі. “Ференцварош” (1 бал) йде останнім.

Третій тур – 4 листопада (22:00): “Барселона” – “Динамо”, “Ференцварош” – “Ювентус”.