Apple подешевшала на $ 100 млрд після публікації квартальної звітності

Вартість акцій Apple знизилася більш ніж на 5% після закриття торгів, в результаті чого компанія втратила близько $ 100 млрд ринкової вартості, повідомляє Reuters.

Це сталося після публікації фінансової звітності Apple за четвертий квартал 2020 р.

Виручка Apple від продажу iPhone за четвертий фінансовий квартал, що завершився 26 вересня, склала $ 26,4 млрд. Це на 20,7% менше, ніж в порівнянний період 2019 р. випливає з звітності. При цьому виручка виробника телефонів в Китаї знизилася майже на 29% – до $ 7,9 млрд. Падіння відбулося на тлі рішення компанії відкласти запуск продажів нових смартфонів через пандемію.

Однак в цілому Apple змогла наростити виручку в четвертому кварталі. Вона склала $ 64,7 млрд євро проти $ 64 млрд в минулому році. Це сталося за рахунок зростання продажів комп’ютерів Mac, навушників AirPods і інших аксесуарів.

У вересні Apple вперше за 12 років провела презентацію нових продуктів, на якій не представила нові моделі iPhone. Причиною цього назвали затримку поставок комплектуючих через пандемію. Нову лінійку смартфонів з підтримкою 5G компанія продемонструвала пізніше, 13 жовтня.