“Шахтар” переміг “Маріуполь” у стартовому матчі 8-го туру УПЛ

Донецький “Шахтар” здобув розгромну перемогу над “Маріуполем” у матчі 8-го туру української Прем’єр-ліги. Поєдинок завершився з рахунком 4:1.

“Гірники” вийшли вперед на 28-й хвилині, коли Тайсон реалізував пенальті, призначений за гру рукою Ігоря Тищенка.

Перед перервою (44′) Георгій Судаков збільшив перевагу чемпіона, відзначившись дебютним голом, причому з передачі Богдана В’юнника. Обидва дебютували у стартовому складі команди.

На 65-й хвилині Тищенко знову “привіз” пенальті – тепер з точки пробив Алан Патрік – 3:0.

“Маріуполь” відквитав один м’яч – на 72-й хвилині Сергій Горбунов реалізував вихід один на один.

“Гірники” досить швидко знову довели рахунок до розгромного завдяки голу Тайсона під поперечину (75′).

Українська Прем’єр-ліга. 8-й тур.

«Шахтар» – «Маріуполь» – 4:1

Тайсон, 27, 75, Судаков, 44, Алан Патрік, 65 (пен.) – Горбунов, 71

«Шахтар»: Пятов – Сіпріано, Матвієнко, Вітао, Болбат – Алан Патрік, Степаненко – Тайсон, Судаков, Вакула – В’юнник.

«Маріуполь»: Кудрик – Вєлєв, Чоботенко, Мамросенко, Тищенко – Горбунов, Дмитрієв, Вискребенцев, Мишньов, Кулієв – Плакса.

Арбітр: Володимир Новохатний (Київ).

Стадіон: НСК  «Олімпійський» (Київ).

Удари (у площину): 20 (15) – 4 (2)
Кутові: 6 – 3
Оффсайди: 5 – 5.

“Шахтар” набрав 16 очок і піднявся на друге місце турнірної таблиці УПЛ. “Маріуполь” – на шостому (11).
9-й тур: “Олімпік” – “Маріуполь” (7 листопада / 14:00), “Динамо” – “Шахтар” (8 листопада / 19:30).