В італійському місті Салемі виставлять на продаж понад 30 будинків за ціною гамбургера

На Сицилії в італійському місті Салемі виставлять на продаж понад 30 будинків за ціною гамбургера з громадського харчування – всього за один євро.

Про це повідомляє The Sun.

На Сицилії продають будинки за ціною гамбургера

Уточнюється, що на продаж виставлять будівлі, які потребують ремонту, деякі з них не заселені з 1968 року, коли на Сицилії стався руйнівний землетрус.

“Всі будинки належать міській раді, що прискорює продаж і знижує бюрократію, – цитує видання мера міста Доменіко Венуті. – Перед запуском продажів ми відновили ці райони Салемі, модернізували інфраструктуру, дороги, електромережі, каналізацію”.

У місті також є кафе і ресторани, Норманський замок і музеї. Влада розраховує, що ці фактори допоможуть потенційним покупцям зробити вибір на користь Салемі.

Однак майбутнім власникам доведеться щорічно оплачувати страховку на будівлю в розмірі 250 євро, поки будівля не буде відремонтована.

Нагадаємо, іспанська влада шукає бармена в село Олвес в муніципалітеті Калатаюд, щоб врятувати його від вимирання. Бармену обіцяють надати будинок, звільнення від платежів за оренду, опалення і половину суми рахунку за електрику.