“Десна” перемогла “Минай” з мінімальним рахунком

Чернігівська “Десна” мінімально обіграла “Минай” (1:0) в матчі 9-го туру української Прем’єр-ліги.

На початку зустрічі підопічні Василя Кобіна мали чудову можливість вийти вперед, але Анатолій Нурієв не реалізував пенальті, пробивши в стійку. У підсумку перший тайм завершився без голів, а в другому команда Олександра Рябоконя вирвала перемогу.

Героєм матчу став досвідчений нападник чернігівців Пилип Будківський. На 80-й хвилині він замкнув простріл Юхима Коноплі та приніс своїй команді три очки.

«Десна» – «Минай» – 1:0
Гол: Будківський, 80

Мудрик, 16, Паст, 90+4 – Маембе, 88

На 6-й хвилині Анатолій Нурієв («Минай») не забив пенальті (стійка).

«Десна»: Паст – Картушов, Тамм, Гітченко, Конопля – Арвеладзе (Домбровський, 46), Огиря – Мудрик (Гуцуляк, 71), Хльобас (Тотовицький, 46), Калітвінцев (Єрмаков, 88) – Будківський (Дегтярьов, 88).

Запасні: Литовка, Западня, Волков, Шевцов.

«Минай»: Каніболоцький – Саків, Матіч, Меліченко – Книш, Сніжко (Ахмедзаде, 85), Ткачук (Малепе, 86), Нурієв, Маємбе – Шиндер (Хахльов, 73), Кожанов (Пиняшко, 61).

Запасні: Попович, Маткобожик, Карноза, Лопирьонок, Павлиш.

Арбітр: Роман Блавацький (Львів).

Стадіон: «Оболонь-Арена» (Київ).

Удари (у площину): 6 (1) – 8 (4)
Кутові: 6 – 10
Оффсайди: 3 – 0.

“Десна” (16 очок) вийшла на третє місце в турнірній таблиці УПЛ, залишивши позаду “Ворсклу” (15 балів). “Минай” з 6 очками посідає 12-ту сходинку.

У наступному турі “Десна” 22 листопада зустрінеться з “ПФК Львів”.

“Минай” 15 листопада проведе перенесений матч 1-го туру з ПФК “Львів”, а 22 листопада прийматиме “Дніпро-1”.