В Грузії проходить другий тур парламентських виборів

В Грузії проходить другий тур парламентських виборів.
Голосування відбувається в 17 одномандатних округах, де за підсумками голосування 31 жовтня жоден мажоритарний кандидат не отримав більш як 50% голосів, необхідних для перемоги. Виборці вибирають з двох кандидатів, які показали найкращі результати, повідомляє «Ехо Кавказу».
Вибори вважатимуться такими, що відбулися за будь-якої явки. Переможе той кандидат, який отримає просту більшість голосів.
Право голосу мають більш як 2,1 мільйона громадян Грузії. По всій країні відкрито до 2 тисяч дільниць для голосування.
Усі опозиційні партії відмовились від участі в другому турі виборів і закликали своїх прихильників до повного ігнорування голосування. Незважаючи на це рішення, в бюлетенях містяться імена кандидатів опозиції.
Вибори в грузинський парламент відбулися 31 жовтня, за офіційними даними, перемогу на них здобула правляча партія «Грузинська мрія».
Опозиція, провідна сила якої – «Єдиний національний рух» колишнього президента Міхеїла Саакашвілі – називає результати голосування сфальсифікованим.
Після 31 жовтня в Грузії почалися акції протесту прихильників опозиції, які вимагали проведення нових парламентських виборів.