Канада і Великобританія підписали торговельну угоду

Уряду Канади і Великобританії підписали угоду про вільну торгівлю. Про це в суботу в ході відеозвернення заявив канадський прем’єр-міністр Джастін Трюдо.

“Ми називаємо це триваючим торговим співробітництвом з Британією”, – сказав він. Трюдо зазначив, що Канада і Великобританія є давніми союзниками і торговими партнерами, а нова угода буде вигідна для економік і громадян двох країн.

“Це прекрасний день для наших народів”, – підсумував прем’єр-міністр.

Як зазначила присутня на відеоконференції міністр малого бізнесу, розвитку експорту і міжнародної торгівлі Канади Мері Н, сторони мають намір якомога швидше поставити підписи під новою угодою, після чого його оперативно ратифікує канадський парламент.

Вона нагадала, що в зв’язку з виходом Сполученого Королівства з ЄС, Всеосяжний економічне і торгове угоду (CETA) між Канадою і ЄС з 1 січня 2021 року не поширюватися на Великобританію.

“Нова угода забезпечить постійний доступ до переваг CETA на двосторонній основі, включаючи скасування тарифів на 98% канадських товарів, що експортуються до Сполученого Королівства”, – сказала вона.