У Білому домі розповіли, якою буде інавгурація Джо Байдена

Цього року інавгурація Джо Байдена буде відрізнятися від традиційної, розповіли в штабі обраного президента США. Процес змінять в зв’язку з заходами щодо запобігання поширенню коронавірусу.

Про це заявив в інтерв’ю телеканалу ABC глава апарату Байдена Рон Клейн, пише ua.news.

Захід, який заплановано на 20 січня, швидше за все, буде представляти «скорочену версію існуючих традицій», для його проведення можуть запозичувати методи, які використовувалися для проведення влітку «віртуального» Національного з’їзду Демократичної партії.

«Ми почали деякі консультації з керівництвом Палати представників і Сенату з цього приводу. Очевидно, це буде не інавгурація, яка була у нас в минулому», – сказав Клейн.

Інавгурація Джо Байдена планується на тлі різкого зростання числа коронавирусної інфекції у країні. Вчені Університету Джона Хопкінса повідомляли, що за вихідні в країні виявили майже 400 тисяч нових випадків зараження COVID-19.

Вибори президента США пройшли 3 листопада. Офіційно переможець ще не оголошений, але провідні американські ЗМІ вже віддали перемогу Байдену, він набрав необхідні 270 голосів виборців.

Раніше обраний президент США Джо Байден визначився з кандидатурами на посади державного секретаря і радника з національної безпеки.

Влада США планує почати вакцинацію від COVID-19 11 грудня – на наступний день після того, як буде зареєстрована перша вакцина.

У США триває перерахунок голосів виборців після виборів президента. У штаті Джорджія, де здійснюють повний перерахунок вручну, знайшли 2600 бюлетенів, які не включили в кінцеві результати.

Обрання Джо Байдена президентом США може сприяти не тільки затримці, але і остаточній зупинці будівництва російського газопроводу «Північний потік-2».

Діюча адміністрація президента США забезпечить професійну передачу влади команді Джо Байдена, в разі, якщо його перемога буде підтверджена юридично.