Байден оголосив імена ключових членів своєї майбутньої адміністрації

Обраний президент США Джо Байден у понеділок назвав імена тих, хто займе ключові пости в його адміністрації.

Він планує призначити Ентоні Блінкена держсекретарем, Алехандро Майоркаса – міністром внутрішньої безпеки, Авріл Хейнс – директором Національної розвідки, Лінду Томас-Грінфілд – послом США в ООН, Джейка Саллівана – радником з національної безпеки і Джона Керрі – спеціальним посланником президента з питань клімату.

Члены будущей администрации США

«Ці досвідчені, перевірені кризовими ситуаціями лідери негайно приступлять до роботи по відновленню наших інститутів, оновленню і переосмислення американського лідерства, щоб убезпечити американців дома і за кордоном, а також вирішити проблеми нашого часу, від інфекційних захворювань до тероризму, розповсюдження ядерної зброї, кіберзагрози і зміни клімату», – йдеться в заяві перехідної команди Байдена.

Байден заявив: «Ми не можемо втрачати час, коли мова йде про нашу національну безпеку і зовнішню політику. Мені потрібна команда, готова до роботи з першого дня, щоб допомогти мені повернути Америці місце за столом, згуртувати світ для вирішення найсерйозніших проблем, з якими ми стикаємося, і сприяти просуванню нашої безпеки, процвітання і цінностей. У цьому сутність цієї команди. Ці люди не тільки досвідчені і перевірені кризовими ситуаціями, але також винахідливі і вміють шукати інноваційні підходи. Їх досягнення в дипломатії не мають собі рівних. При цьому вони служать втіленням думки про те, що ми не можемо впоратися з серйозними проблемами цього нового моменту зі старим мисленням і старими звичками, без різноманітності походження і поглядів. Ось чому я вибрав їх».

Обраний віце-президент Камала Харріс заявила: «Обраний президент Байден і я знаємо, що, потрапивши в Білий дім, ми успадкуємо ряд безпрецедентних проблем. Ці перевірені кризовими ситуаціями лідери в сфері національної безпеки і зовнішньої політики володіють знаннями та досвідом, щоб забезпечити безпеку нашої країни, а також відновити і зміцнити лідерство Америки у всьому світі. Вони втілюють в собі найкраще, що є в Америці. Вони мають різне походження і різний життєвий досвід. Але всі вони поділяють непохитну віру в ідеали Америки та непохитну прихильність демократії і верховенству закону. Вони – лідери, яких потребує Америка, щоб впоратися з нинішніми і майбутніми викликами».