Байден заявив, що його кандидат на посаду держсекретаря Блінкен поверне довіру до Держдепу

Демократ Джозеф Байден, який оголосив про свою перемогу на президентських виборах в США, висловив упевненість в тому, що Ентоні Блінкен на посаді держсекретаря поверне довіру до американського зовнішньополітичного відомства.

“Я висуваю Тоні Блінкена на пост держсекретаря. Це один з найбільш підготовлених до цієї посади людей, – сказав Байден у вівторок в ході виступу, яке транслювалося на його сайті. – На мою думку, ніхто не готовий до неї так само добре, як він”. Демократ зазначив досвід роботи Блінкена “на Капітолійському пагорбі, в Білому домі і в Держдепартаменті”.

“Він працював на благо американців незалежно від місця служби”, – підкреслив демократ. “Він поверне до Держдепартаменту поняття моралі і відновить довіру [до зовнішньополітичного відомства], де почалася його урядова кар’єра”, – підкреслив Байден. “Я бачив його в роботі. Тоні входить в число моїх найближчих і найбільш надійних радників”, – уклав він.

Блінкен в адміністрації 44-го президента США Барака Обами займав пост заступника глави зовнішньополітичного відомства, а також помічника з національної безпеки. Останнім часом був радником Байдена в передвиборчій гонці.