ЄС виділить майже 10 мільйонів євро на проекти Мінцифри

Євросоюз в рамках проекту EU4DigitalUA виділить 9,6 млн євро на поліпшення урядової цифрової інфраструктури та системи електронних послуг.

Про це повідомила прес-служба Міністерства цифрової трансформації.

Як зазначається, це перший транш із запланованих 25 млн євро, які ЄС планує надати Україні на проекти цифрової трансформації.

Мінцифри та Євросоюз визначили наступні напрямки для розвитку цифрової трансформації: модернізація державних електронних послуг, розвиток кібербезпеки та засобів захисту даних, продовження підключення основних реєстрів до системи обміну даними “Трембіта”, розробка державного цифрового посвідчення особи та реєстру адрес реєстрації місця проживання громадян, розробка електронних послуг на порталі “Дія” та в додатку “Дія”, розвиток електронних довірчих послуг та інше.

Прес-служба Мінцифри повідомила, що естонська Академія електронного урядування (e-Governance Academy) керуватиме процесом впровадження та досягнення цілей проекту фінансової підтримки ЄС.

Глава представництва ЄС в Україні Матті Маасікас підкреслив, що підтримка цифрової трансформації в Україні є частиною підтримки євроінтеграційного напрямку розвитку країни.

“ЄС підтримує подальший розвиток цифрових технологій в Україні з метою підвищення конкурентоспроможності країни та сприяння подальшому наближенню України до Єдиного цифрового ринку ЄС”, – цитує прес-служба його слова.