Луганська Зоря розгромила грецький АЕК

Луганська “Зоря” в четвертому турі групового етапу Ліги Європи обіграла грецький АЕК. Зустріч в Афінах завершилася з рахунком 3:0.

АЕК Карреры крупно проиграл украинскому клубу в Лиге Европы

Перемогу українському клубу принесли голи Артема Громова, Владислава Кабаєва і Владлена Юрченка.

Греки трішки краще провели першу половину зустрічі, але розпечатати ворота Микити Шевченка не змогли. Всі найцікавіші події розгорнулися після перерви.

На 49-й хвилині український півзахисник АЕКа Євген Шахов вдарив суперника ліктем у верховій боротьбі та отримав другу жовту картку. Грецький колектив залишився удесятьох, що значно підвищоло шанси луганців на позитивний результат.

На 61-й хвилині “Зоря” скористалася чисельною більшістю та відкрила рахунок. Воротар АЕКа після навісу випустив м’яч просто на Артема Громова, який добив ігровий знаряд у сітку.

На 75-й хвилині Владислав Кабаєв подвоїв перевагу “Зорі” точним ударом з лінії штрафного штрафного майданчика, а ще через десять хвилин Владлен Юрченко холоднокровно пенальті, який заробив Максим Луньов.

АЕК Греція – “Зоря” Україна – 0:3
Голи: Громов, 61 – 0:1, Кабаєв, 75 – 0:2, Юрченко, 86 (з пенальті) – 0:3

АЕК: Атанасіадіс, Інсуа, Чигринський, Неделчару, Бакакіс (Галанопулос, 65), Крстічіч, Сімойнш (Махерас, 87), Танкович (Карім Ансаріфард, 66), Шахов, Сварнас (Васілантонопулос, 82), Лівая.

“Зоря”: Шевченко, Абу-Ханна, Фаворов, Вернидуб, Юрченко (Перович, 88), Іванисеня, Кочергін (Луньов, 82), Циганик, Кабаєв, Гладкий (Назарина, 63), Громов (Сайядманеш, 88).

Вилучення: Шахов (48).