Учасниця Нацвідбору на Євробачення 2019 Кіра Мазур потрапила у скандал

Відома українська співачка, учасниця Нацвідбору на Євробачення 2019 Кіра Мазур (КiRA MAZUR) потрапила у скандал, обуривши мережу своїм дописом про російську мову в Україні.

Зокрема, співачка днями опублікувала пост у Facebook російською мовою. Через це її розкритикували підписники, порівнявши з Ані Лорак, дуетом ANNA MARIA та іншими виконавицями з не проукраїнськими поглядами.

Згодом Мазур видалила пост, але написала інший. Та він, як виявилося, не врятував ситуацію.

“Я розмовляю чотирма мовами. І я за мир у всьому світі. А ще я повністю всіма руками і ногами за Україну. Крим – український. Українська мова – державна. Донбас – Україна. Слава Україні! Але! У нашій “демократичній багатонаціональній та незалежній державі” гноблять вже всі і всіх. Тому й тріщить вона по швах, чого ворог і бажає. І замість того, щоб підтримувати один одного, не залежно хто ти і якою мовою розмовляєш, ми просто один одного знищуємо. Я вважаю, що до української мови потрібно привчати і мотивувати людей, а не змушувати! Тупо кидаючись на них з агресією і звинуваченнями – не вийде нічого хорошого. Російська мова – частина нашої історії, хочете ви того, чи ні. Це не добре і не погано – це просто факт! Пів України говорить російською. Так що ж ми з цією половиною зробимо!? Самі відправимо їх в Росію?” – написала Кіра.

Вона додала, що кому не подобається її позиція – той нехай відписується від її сторінок в соцмережах.

Кіра Мазур виконує пісні українською, а у соціальних мережах пише різними мовами, що інколи викликає нерозуміння серед шанувальників.