Динамо обіграло Ворсклу з рахунком 2:0

Київське “Динамо” обіграло полтавську “Ворсклу” в матчі 11-го туру української Прем’єр-ліги.

Зустріч, що проходила в Києві на НСК “Олімпійський”, завершилася з рахунком 2:0.

Господарі відкрили рахунок вже на 14-й хвилині. Беньямін Вербич викотив м’яч на порожні ворота Віктору Циганкову, який і розпечатав ворота гостей.

Ще через три хвилини кияни забили другий м’яч, але гол був скасований. Після перегляду відеоповтору у Карлоса де Пени був зафіксований офсайд.

Проте до перерви “Динамо” таки засмутило полтавчан ще раз. На 36-й хвилині Вербич зробив рахунок 2:0 після прострілу де Пени.

Ще через п’ять хвилин арбітри знову звернулися за допомогою до VAR. Був перевірений момент із призначенням пенальті у ворота “Ворскли” через можливу гру рукою Русланом Степанюком. У підсумку, обійшлося без 11-метрового удару.

Другий тайм був не таким багатим на події. У “Динамо” третій м’яч міг забити Микола Шапаренко, але на його небезпечний удар зреагував голкіпер гостей Олександр Ткаченко.

У “Ворскли” скоротити відставання в рахунку міг той же Степанюк, проте з його ударом після пасу від Івана Пешича впорався Георгій Бущан.

На 82-й хвилині господарі залишилися в меншості – після перегляду VAR з поля був вилучений захисник “біло-синіх” Ілля Забарний, який ударив суперника прямою ногою.

Наприкінці зустрічі склад команд зрівнялися – у гостей пряма червона картка була пред’явлена Ібрагіму Кане.

Динамо – Ворскла 2:0
Голи: Циганков, 14, Вербич, 36

Динамо: Бущан – Кендзьора, Забарний, Попов, Миколенко – Андрієвський – Циганков, Шепелев (Ледньов, 62), Шапаренко (Караваєв, 84), Де Піна (Гармаш, 62) – Вербич (Супряга, 80).

Ворскла: Ткаченко – Пердута (Дубко, 76), Яворський, Ндіайе, Дитина (Пешич, 46) – Кані, Пуцлін (Челядин, 71), Скляр (Власов, 76), Якубу – Степанюк, Щербак (Кравчук, 46).

Попередження: Пердута, Челядин, Скляр, Яворський.

На 82-й хвилині вилучений Ілля Забарний (Динамо).

На 90-й хвилині вилучений Ібрагім Кані (Ворскла).

“Динамо” (26 очок) зміцнило лідерство в УПЛ. “Ворскла” (19 балів) залишилася на 3-му рядку в турнірній таблиці.

У наступному турі кияни 5 грудня зіграють у гостях з “Маріуполем”, а полтавчани на наступний день також на виїзді зустрінуться з “Десною”.