Штаб Трампа подасть позов до суду Вісконсіна через «незаконні голоси»

Адвокати виборчого штабу чинного президента США Дональда Трампа подадуть позов до суду Вісконсіна через виявлення великого числа голосів виборців, які «проголосували незаконно».

Як повідомив Трамп в Twitter, його команда виявила багато незаконних голосів і збирається подати позов в понеділок або вівторок.

«Перерахунок голосів у Вісконсині – це не пошук помилок при підрахунку голосів, а пошук людей, які проголосували незаконно. Позов буде поданий після завершення перерахунку голосів», – написав він.

Минулого тижня влада Вісконсіна задовольнили запит адвокатів чинного президента про проведення перерахунку бюлетенів в двох округах штату – Мілуокі і Дейн. Штаб перевів Вісконсіну 3 млн доларів для перерахунку голосів в зазначених округах. На думку юристів, там були випадки «внесення незаконних змін до бюлетенів, подані при заочному голосуванні, незаконної видачі бюлетенів для заочного голосування».

Раніше апеляційний суд Пенсільванії підтримав окружний суд штату, що відхилив позов штабу Трампа, який вимагав визнати близько 700 тис. бюлетенів недійсними.