На кордоні з Угорщиною затримали порушника – «фантазера»

Іноземця, який мав намір незаконним шляхом потрапити в Україну, затримали учора прикордонники Чопського загону.

Як повідомляє прес-служба ДПСУ, 31-річний чоловік намагався поза контролем перетнути кордон у залізничному вантажному пункті пропуску «Чоп (Дружба)». Іноземця зупинили у співпраці з угорськими колегами, які повідомили українським прикордонникам, що спостерігають рух невідомого у бік України. Правопорушника, який залізничними коліями прямував у напрямку міста Чоп, одразу затримав прикордонний наряд з пункту пропуску.

Іноземець жодних документів з собою не мав. Він назвався громадянином Швеції.

Чоловік розповів правоохоронцям, що, нібито, прямував до одного з островів далекої Мікронезії, де народився й звідки згодом, разом з батьками, емігрував до Швеції. За його словами паспорт він загубив, тому й обрав такий незаконний спосіб подорожі. Проте, порушник деталі свого неймовірного плану не розповів.

Прикордонники «фантастичному» поясненню чоловіка не повірили, адже з собою чоловік жодних речей та коштів не мав. Тривають перевірочні заходи.

Від колег з Угорщини охоронці кордону також дізналися, що цього чоловіка тиждень тому вони затримували за незаконне перетинання австрійсько-угорського кордону.

Наразі його затримано в адміністративному порядку та поміщено в пункт тимчасового тримання Чопського прикордонного загону. Тривають заходи по встановленню особи затриманого та усіх обставин справи. За свої дії порушнику доведеться відповідати перед судом.