У Мінську під час недільних акцій протесту затримали близько 250 осіб

Близько 250 осіб затримано в Мінську під час недільних масових заходах.

Про це повідомила офіційний представник ГУВС Мінміськвиконкому Наталія Ганусевич.

“За порушення законодавства про масові заходи на території Мінська затримано близько 250 громадян, щодо яких проводиться перевірка в рамках чинного законодавства”, – зазначила представник мінської міліції в своєму коментарі, розміщеному на сайті ГУВС.

За даними відомства, в деяких місцях Мінська учасники акцій виходили на дороги, блокуючи рух автомобілів і громадського транспорту. “З метою безпеки громадян і учасників дорожнього руху співробітники міліції витіснили присутніх громадян з проїжджої частини”, – поінформувала Ганусевич. За її словами, учасники несанкціонованих заходів неодноразово попереджали про неприпустимість протиправних дій, найбільш активні були затримані.

За даними представника ГУВС, протягом тижня співробітники міліції встановили особи “більше 100 осіб, які раніше приймали участь в мітингах, які залучені до встановленої законом відповідальності, в тому числі кримінальної”. Як заявила Ганусевич, правоохоронці звертаються до громадян “з проханням бути розсудливими і не реагувати на заклики до участі в несанкціонованих масових заходах, що розміщуються в різних інтернет-джерелах і месенджерах”.