Мером Чернівців став родич екс-міністра Петренка – екзит-пол

Директор ТОВ “РОМА”, лідер партії “Єдина Альтернатива” Роман Клічук випереджає свого опонента, кандидата від політичної партії “Команда Михайлішина” Віталія Михайлішина, у другому турі виборів мера Чернівців.

Про це свідчить екзит-пол, проведений дослідницьким агентством Info Sapiens на замовлення консалтингової компанії PGR Consulting Group LLC, пише Інтерфакс.

Роман Кличук: городу нужен жесткий системный менеджер, а не всегда улыбающийся «свадебный генерал» * » Новости Черновцы: Информационный портал газеты "Молодой буковинец"

Станом на 18:30 Клічук лідирував з результатом у 61,1% голосів опитаних виборців, за Михайлішина проголосували 38,5%, свідчать результати соціологічного дослідження.

Опитування проводилося методом особистих інтерв’ю на виходах з 50 виборчих дільниць, розташованих у двох територіальних виборчих округах міста Чернівці. Станом на 18:30 було опитано 2095 респондентів. Вибірка двоступенева стратифікована, з випадковим відбором виборчих дільниць і респондентів. Похибка вибірки не перевищує 2,8 процентних пункту.

Як повідомлялося, за даними Громадянської мережі “Опора”, явка виборців у Чернівцях станом на 16:00 становила 17,54% (похибка – 1,73%).

У першому турі виборів міського голови Чернівців 25 жовтня Клічука підтримали 27,29% виборців, Михайлішина 21,33%.

Довідка: Клічук Роман Васильович – приватний підприємець. Народився 31 жовтня 1972 року в Чернівцях. Освіта вища медична (Чернівецький медичний університет), також навчався в Києво-Могилянській бізнес-школі. За медичним фахом працював до 1997 року, а з 1997 року займається підприємницькою діяльністю.

З 1998 року – генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю “РОМА” – дистрибуційної компанії, лідера у сфері продажу алкогольних, пиво-безалкогольних напоїв та кондитерських виробів у Чернівецькій, Хмельницькій, Тернопільській та Франківській областях. За результатами 2015 року ТОВ “РОМА” було найбільшим платником податків до місцевого бюджету. Минулоріч, за словами Клічука, його підприємство увійшло в п’ятірку найбільших платників податків області.

Крім того, Клічук є власником низки ресторанів, пабів та інших закладів харчування у Чернівцях.

2006-2010 роки – депутат Чернівецької обласної ради 6 скликання від фракції “Батьківщина”, пізніше став сотим номером у списку “Самопомочі” на парламентських виборах. Був членом депутатської бюджетної комісії, колишній член виконавчого комітету Чернівецької міськради (у березні 2018 року написав заяву про складання повноважень).

Один із співзасновників та активних членів Клубу підприємців Буковини, активно допомагає волонтерському руху, меценат культурних, спортивних та соціальних проектів.

Дядьки чернівчанки Божени Клічук - міністр юстиції Павло Петренко і  підприємець Роман Клічук - заперечують, що купили племінниці дві елітних  квартири у Києві і автомобіль | Всі новини Буковини

У 2018 році у телепрограмі “Наші гроші” повідомлялося, що племінниця ексміністра юстиції Павла Петренка та водночас племінниця Клічука Божена впродовж 2015-2016 років придбала дві квартири та машину, загальна вартість яких складала понад сім мільйонів. Тоді її мама Оксана Петренко пояснила, що донька отримала гроші від родичів, зокрема, від дядька по батьковій лінії Романа Клічука.

Сам Роман Клічук у коментарі програмі повідомив, що допомагає племінниці фінансово з навчанням та подорожами, але не сумами, яких вистачило б на нерухомість та авто.