На Сумщині поліцейські повідомили про підозру посадовцю у зловживанні службовим становищем та заподіянні шкоди державним інтересам

У місті Ромни повідомлено про підозру директорові товариства з обмеженою відповідальністю за фактом службового підроблення офіційних документів та зловживання повноваженнями, що спричинило державним інтересам шкоду в розмірі 3,5 мільйона гривень.

Як повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області, діяльність підозрюваного викрито за матеріалами Управління Служби безпеки України в Сумській області Роменським відділом поліції під процесуальним керівництвом Роменської місцевої прокуратури.

За даними слідства, у листопаді 2018 року між Управлінням житлово-комунального господарства Роменської міської ради та зазначеним товариством укладено договір на поточний ремонт автомобільної дороги в м. Ромни. Після завершення робіт, директор товариства надав замовнику акти виконаних робіт, на підставі яких за виконаний ремонт одержав 6,7 мільйона гривень. Однак відповідно до висновків експертів фактично виконані роботи не відповідають актам приймання виконаних будівельних робіт. Відтак, директор товариства, зловживаючи повноваженнями та діючи всупереч державним інтересам, отримав неправомірну вигоду на загальну суму 3,5 мільйона гривень.

Дії правопорушника кваліфіковані за ч.2 ст.364-1 (Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) та ч. 1 ст. 366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України. Роменською місцевою прокуратурою 27 листопада 2020 року повідомлено про підозру фігурантові. Слідство триває.