Прикордонники запобігли спробі незаконного переміщення з РФ великої кількості медичних засобів

Прикордонники запобігли спробі контрабандному переміщенню з РФ великої кількості медичних засобів, у тому числі тестів на COVID-19.

Як повідомляє Державна прикордонна служба України, ввечері 29 листопада на Сумщині, біля села Олександрівка, прикордонники помітили на березі річки Ворскла, яка протікає неподалік кордону, рух чотирьох осіб.

Аби затримати ймовірних правопорушників, прикордонники здійснили попереджувальний постріл вгору. Однак особи, покинувши свій вантаж, втекли на територію РФ.

У 12 картонних ящиках, які вони незаконно перемістили на територію України, було виявлено велику кількість медичних засобів, у т.ч. тестів для виявлення COVID-19.
Також в одному з ящиків знайдено два швейцарських годинники класу «люкс» – HUBLOT, ексклюзивні чоловічі запонки швейцарської компанії Patek Philippe, два флакони парфумів Accento Sospiro та Sospiro Opera, а також чотири футляри для зберігання елітних годинників.

Товар, загальна вартість якого може сягати понад 9 млн грн, доставлений до прикордонного підрозділу. Тривають заходи з пошуку осіб, які причетні до здійснення протиправної діяльності. у тому числі тестів на COVID-19.