В Алушті запропонували відключати воду вдень на шість годин

Алуштинська філія підприємства «Вода Криму» запропонувала відключати воду не тільки вночі, але і вдень – на шість годин. Про це повідомляє російська адміністрація міста.

Російська голова міста Галина Огнєва виступила проти такої пропозиції, пишуть Крим реалії.

«Хочу зазначити, що я проти такого тривалого відключення», – сказала Огнєва під час наради і попросила висловитися всіх присутніх на нараді директорів і керівників санаторіїв, готелів, готелів-пансіонатів з даного питання.

Всі, хто взяв участь в обговоренні, погодилися з необхідністю економії води, але висловили незгоду настільки тривалого за часом денного обмеження. Практично у більшості об’єктів курортної сфери є місткості, але їх максимального обсягу вистачає не більше ніж на чотири години.

На завершення наради Огнєва зазначила, що нові тимчасові межі відключення води будуть обговорюватися на Громадській раді.

З 23 вересня в Алушті, Партеніті і Малому Маяку ввели обмеження з подачі води, повідомила раніше голова російської адміністрації Алушти Галина Огнєва. Вона підкреслила, що в Ізобільненському водосховищі залишився «невеликий обсяг, якого вистачить тільки до грудня».